UV Baskı Makinesi DTG 600S

UV Baskı Makinesi DTG 600S
UV Baskı Makinesi DTG 600S2019-01-06T05:58:14+00:00

DTG Digital UV-600S

DTG Digital markasının üretip pazara sunduğu eşsiz özellikleriyle kendini kısa sürede ön plana çıkaran sert zemin baskı makinesidir.

 • 61×45 cm’lik baskı alanına sahiptir.
 • Piyasadaki en yakın rakibinden 8 kat daha hızlı baskı yaptığı ispatlanmıştır.
 • 30CM yüksekliğindeki ürünlere baskı yapabilir ve bu özelliği başka bir makinede yoktur.
 • Su soğutmalı 2x Led Lamba
 • Her iki led lamba için manuel poz ayarı mevcuttur. Bu sayede led ömrünüz uzar.
 • Cam, metal, plastik, mum, çakmak, kalem ve benzeri sert zemin baskılarınız için eşsiz bir kalite sunar.
Hemen Teklif Alın

Ürün Katalogları

UV Baskı Makinesi Nedir?

UV baskı makinesi sahip olduğu UV led ışınları sayesinde baskı yapıldığı anda boyayı kurutur. UV baskı makinesinde kurutma sisteminin olması da sorunsuz bir baskı çalışmasını beraberinde getirir. Bunun sonucunda Cam, metal, plastik, mum, çakmak, kalem ağaç, metale ve benzeri hemen hemen her zemindeki baskılarınız için eşsiz bir kalite sunar. UV baskı makinesi sayesinde her türlü malzeme üzerine baskı yapılabilmektedir.

DTG UV 600S ile yapılan baskılar kesinlikle su gibi maddelerden etkilenmediği için  uzun vadede kullanımı artırmaktadır. Güneş ışınlarının direk temas etmesi ile bile kesinlikle solma sorunu yaşanmayan bir baskı kalitesi sunar. Ofset baskıya göre daha dayanıklı olan bu baskı son dönemlerde oldukça popülerdir..

UV Baskı Makinesinin Faydaları Nelerdir?

 • Diğer baskı makinelerine göre kuruma süresinin hızlı olması özellikle yoğun bir tempoda çalışarak baskı yapan firmalar için uygundur.
 • UV baskı makinesindeki Su soğutmalı 2x Led Lamba sayesinde baskı anında kurutmaya olanak sağlar
 • Kısa sürede ve istenilen kalitede baskılar yapılabilecek özelliğe sahiptir.
 • DTG UV 600S 30CM yüksekliğindeki ürünlere baskı yapabilir ve bu özelliği başka bir makinede yoktur.
 • UV baskı makinesi her alan kullanımları için uygundur. İki farklı cihaz olmasının yanı sıra yer bulma sıkıntısı yaşamayacağınız ergonomik boyutlardadır.
 • DTG UV 600Skullanıcının kolay anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kolay kullanım özelliği de yine öne çıkan özellikleri arasındadır.
 • Her iki led lamba için manuel poz ayarı mevcuttur. Bu sayede led ömrünüz uzar.
 • Tasarımın çeşidine bağlı olmadan her türlü tasarımlarda ve her türlü malzeme baskısında aynı baskı kalitesini alabilmek mümkündür.
 • Geniş baskı formatı sayesinde her sektörün tercih edeceği ve firmaların reklamlarını daha kaliteli yapmasına olanak sağlar.
 • UV baskı makinesi Piyasadaki en yakın rakibinden 8 kat daha hızlı baskı yaptığı ispatlanmıştır.

UV Baskı Makinesi Ömrü Nedir?

Her geçen gün gelişen teknoloji ile üretilen baskı makinelerin ortak amacı daha kısa sürede kaliteli baskı yapmaktır. UV baskı makinesi eşsiz özellikleriyle kendini kısa sürede ön plana çıkaran sert zemin baskı makinesidir. UV baskı makinesi de özellikle tekstil ve reklam sektörünün baskılarını daha kaliteli ve ekonomik yapmalarına olanak sağlayan bir cihazdır. Diğer cihazlara göre daha kullanışlı olabilmesi taşıdığı özellikleri ile alakalıdır. Öncelikle hızlı kuruyabilmesi tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Bunun yanı sıra boyutlarının küçük olabilmesi küçük bir alanda çalışabilmenize olanak sağlar. UV baskı makinesi her türlü sert malzemeye baskı yapan bir cihaz olma özelliği sayesinde her sektör gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Aklınıza gelen tüm materyallere baskı yaparken solvent bazlı boya derinlemesine işlediği için baskı kalitesi uzun bir süre bozulmadan durabilir. UV baskı makinesi ile yapılan baskılar uzun bir süre parlaklığını yitirmez. Aynı zamanda materyal ayırt etmeden baskı yapabilmek de bu makinenin öne çıkan özellikleri arasındadır.

UV Baskı Makinesinin Kullanım Alanları

Bitmiş ürünler, prototip ürünler, paket ambalaj ve özellikle reklam ürünleri günümüzün olmazsa olmazıdır. Bir firmayı ayakta tutan reklamdır.DTG UV 600S de reklam sektörünün bel kemiğidir. UV baskı makinesi uzun vadede reklamlarınızı aynı baskı kalitesinde yayınlayacağınız baskılar yapabilen bir cihazdır. Hazır giyim ve reklamcılık sektöründe ağırlıklı olarak tercih edilir. Firmaların reklamlarını kapsayan promosyon ürünleri ve afişler baskı makinesi ile gerçekleşir. İyi bir reklam yapabilmeniz ve öne çıkan bir marka olabilmenizin temeli kaliteli bir şekilde yapılmış baskı ile mümkündür.