DTG Digital

Hakkımızda
Hakkımızda2019-02-20T08:31:41+00:00

TTS Digital, yaratıcı fikirler için yaratıcı fikirlerle doğdu.

TTS Mümessillik 1999 yılında kendisi küçük, hayalleri ve hedefleri büyük bir proje ile uluslararası arenada Türk tekstil sanayisinin gücünü tanıtmak ve arttırmak için kuruldu.

Uluslararası Ar-Ge çalışmalarıyla her zaman en yeniyi, en iyiyi arıyoruz.

Yüksek kaliteli tekstil baskı boyaları ve yardımcı ekipmanlarını sektörle buluşturuyoruz. Pamuklu kumaşa dijital baskıyla yepyeni bir devir başlattık. Profesyonel dijital tekstil, parça ve T-shirt baskı makinelerini baskı ve promosyon sektörüne kazandırmak amacıyla, dünyanın en iyisi DTG DIGITAL markasını Türkiye’ye getirdik.

Mutlu müşterilerimizle kendimize kocaman bir aile kurduk.

Kendi küçük ama hedefi büyük bir projeyle başlayan hikayemize, 4 farklı markanın 42 çeşit ürün mümessilliğini katıp toplam 7 ülkede 100’ü aşkın müşterimizle, kocaman bir aile olmayı başardık.
TTS DIGITAL Tekstil alanında en yeni teknolojilerin kullanıldığı dijital baskı üretim makine parkuru ile eğitimli, iş gücü ve yıllardır edindiği deneyimle, hep bir adım önde yer almaya devam ediyor.
Dünyaca ünlü tekstil markaları ihracat üretimlerinde DTG DIGITAL Baskı Parkurunu tercih ediyor. DTG DIGITAL’in ekolojik Su bazlı DuPont Pigment Boya kullanımı sayesinde kanserojen madde içermeyen sağlıklı nefes alan baskılar yapmanızı sağlayarak, minimum zamanda maksimum kalite ile firmanıza güç katarak büyümenize olanak sağlar. Numune, koleksiyondan seri imalata kadar ki süreçte sıkça karşılaştığımız ‘Yeni Ne Var ? ‘ sorusunun cevabını DTG DIGITAL ile zaman ve maliyet kaybetmeden verebilirsiniz.
Tasarımdan üretime çocuk ve yetişkin modasında, dünyaca ünlü markalara müşterilerimiz ihracat üretimi yapıyorlar.
DTG M serisi gerek baskı maliyetleri, gerek baskı çözünürlükleri olarak uluslararası arenada kendini ispatlamış bir digital baskı makinesidir. Ürünlerin daha hızlı üretilmesi için çözümler arayan müşterilerimiz çözümlerini DTG M Serisi Dijital Baskı Makinesinde buldu.

Hemen Teklif Alın

Sizi arayalım

Lütfen hangi konularda bilgi almak istediğinizi, iletişim bilgilerinizi de ekleyerek iletin. Konunun uzmanı olan ekip arkadaşımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

İletişim bilgilerimiz

  • Oruçreis Mahallesi, Giyimkent 18. Sokak 35-37, 34235 Esenler/İstanbul

  • +90 212 438 22 00