Dijital Baskı Makinesi

Dijital Baskı Makinesi
Dijital Baskı Makinesi2021-02-01T14:37:56+00:00

DTG Digital M2

Aynı anda 2 t-shirt’e ister aynı isterseniz farklı tasarımı basabileceğiniz dijital baskı makinesidir.

 • 61×42 cm’lik baskı alanıyla, kullanıcılarına geniş bir baskılı ürün yelpazesi sunuyor.
 • Tek pass baskı ile koyu renkli t-shirtlere tek seferde baskı yapabilir.
 • 1440 DPI baskı çözünürlüğü ile net baskılar almanızı sağlar.
 • Nefes alan baskılar sayesinde sağlıklı ürünler üretirsiniz.
 • Değiştirilebilir tabla sistemi sayesinde aynı anda 4 adet çocuk t-shirt’üne baskı yapabilir.
Hemen Teklif Alın

Dijital Baskı Makinesi

Teknolojinin sürekli geliştiği günümüzde dijital baskı hizmeti veren birçok firma işlerini daha profesyonel bir şekilde yapmaya başladı. Dijital ortamda el değmeden yapılan birçok hizmet mükemmel sonuçları da beraberinde getirdi. Her sektörde karşılaşılan yüksek beklenti teknolojinin getirdiği yenilikler ile sağlanmaya çalışılıyor. Görselliğin daha ön planda olması firmaların hedef kitlelerine ulaşmasını daha kolay hale getirdi.

Görsel içeriği yüksek reklam tabelaları, giysiler ve tekstil ürünleri müşterinin her zaman daha çok ilgisini çekmektedir. Özellikle tekstil ve reklam ağırlıklı hizmet veren firmaların olmazsa olmazı dijital baskıdır. Dijital baskı makinesi son dönemlerin favori gösterilen aynı zamanda da her sektörün tercih edebileceği cihazlar arasındadır.  Dijital baskı makinesi kullanıcı dostu olmasının yanı sıra istenilen baskı kalitesini her şartta en iyi şekilde sunabilen bir özelliğe sahiptir.

Dijital Baskı Makinesi Ne işe Yarar?

Dijital baskı, cihaz beynine yüklenecek fotoğraf ya da tasarımların el değmeden bilgisayar bağlantısı kurularak basılması işlemidir. Öncelikle her sektörde tercih edilebilir olması kullanım alanlarının daha da fazlalaşmasına olanak sağlamaktadır. Dijital baskı makinesi hazır giyim sektörünün ve reklamcılık sektörünün ağırlıklı tercih ettiği bir cihazdır.

DTG M2 ile ister hazır dikilmiş T-shirt üzerine, iserseniz de parça kumaşlara kolaylıkla dijital baskı yapabilirsiniz. İster giysi, ister ahşap ve cam ürünlerine baskıların bu cihazlar ile yapılabilmesi daha kolaydır. Birçok firmanın reklamlarını kitlesine ulaştırmak için tercih ettiği gibi hazır giyim sektöründe giysi üzerinde bulunan baskılar için de dijital baskı makinesini tercih edilebilmektedir. Cihazlar herhangi bir ayrım yapmadan tüm malzemeler üzerine istenilen baskıyı istenilen boyutta ve netlikte yapmaktadır.

Dijital Baskı Makinesinin Avantajları Nelerdir?

 • Baskı işlemlerinin daha seri ve istenilen çözünürlükte yapılabilmesini kolaylaştırır.
 • Zamandan tasarruf edebilmenize yardımcı olur.
 • Hazırladığınız malzemelerinizi aynı anda baskıya sokarak aynı kaliteyi almanıza yardımcı olur.
 • DTG M2 işletmelerin daha uygun baskı yapabilmelerini sağlar.
 • Dijital baskı makinesi düşük maliyetli olduğu için kar elde edebilmeniz daha mümkündür.
 • Sürekli değişen tasarımlarınızı dijital baskı makinesi ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • DTG M2 ile hazır dikilmiş ya da parça kumaşlara baskı yapabilirsiniz.
 • Daha uygun fiyatlara baskı yapılabilmesi açısından dijital baskı makinesi avantajları işletmelere büyük katkı sağlamaktadır.

İşletmelerin büyümelerini kolaylaştıran en büyük adım reklamdır. Ancak doğru ve amacına uygun hazırlandığı sürece hedeflere ulaşmak daha kolay hale gelir. Dijital baskı makinesinde yapılacak görsel tasarımlar ile hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Dijital Baskı Makinesinin Kullanım Alanları

Dijital baskı makinesi tekstil ve reklam sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır. Her türlü reklam ve tekstil ürünlerini dilediğiniz ürün üzerine yaptırabilmeniz mümkün olduğu için kullanım alanları aslında her sektörü kapsar. Her sektörün ihtiyacı olan reklamlar dijital baskı makinesi ile daha düşük maliyetli yüksek çözünürlüktedir. Bu yüzden kullanım alanları sayamayacağımız kadar çoktur. Hazır giyim ürünlerinin yanı sıra reklam için gerekli promosyon ürünlerinin üzerine de istenilen tasarımlar yapılmaktadır.

Dijital Baskı Makinesinin Teknik Özellikleri

 • DTG M2 sahip olduğu beyaz boya karıştırma (WIMS) sistemi sayesinde beyaz boyanın donması önlenmiş olur.
 • Anti statik özelliklere sahip olması teknik özellikleri içerisinde en dikkat çekici olanıdır. Yani vücudunuzdaki elektrikten etkilenmeyen özel anti statik barlar Uv içerisine yerleştirilmiştir. Bu da makine ömrünü uzatır.
 • Uv Dijital Baskı Makinesi sayesinde ekstra maliyetlere yol açmayan yapışkan tabla sayesinde cihaz kullanılabilirlik süresi oldukça uzundur.  Bu özelliği sayesinde ekstra vakum tezgâhlarına ihtiyaç duymazsınız.
 • Dijital baskı makinesi, boya kontrolünü yapabileceğiniz IQ interweave teknolojisine sahiptir.
 • Baskılarınızın maliyetlerini düşürmek daha fazla kar edebilmenizi sağlayan özellikli bir cihazdır.
 • Akıllı boya yönetimi sayesinde her malzemeye aynı oranda boya püskürtmenize de gerek yoktur.
 • DTG M2 tekstil makinesi ile nefes alan baskılar sayesinde sağlıklı ürünler üretirsiniz.

Baskıların daha yüksek çözünürlükte olmasını sağlayan aynı zamanda istediğiniz yere istediğiniz baskıyı yapabileceğiniz bir tasarım harikasıdır.