DTG Digital M Serisi M2 Modeli ile Evlerinden E-Ticaret Üzerinden Satış Yapan Partnerimiz

DTG Digital M Serisi M2 Modeli ile Evlerinden E-Ticaret Üzerinden Satış Yapan Partnerimiz

DTG Digital M Serisi M2 Modeli ile Evlerinden E-Ticaret Üzerinden Satış Yapan Partnerimiz

DTG Digital neredeyse iş yeriniz orası. Evlerinde, E-ticaretten DTG Digital M Serisi M2 modeli ile yapmış olduğu tasarım t-shirtleri satışa sunan partnerlerimiz internet üzerinden dünyanın her yerine satış yapabilirken aynı zamanda isteğe bağlı kişiye özel baskılarda yapmakta.
Her geçen gün E-Ticaret sistemi daha da büyümektedir. E-ticaret sayesinde bulunduğunuz ortam iş yeriniz olacaktır. E ticaret ile kişiler ürünlerini satabileceği maliyeti düşük ve her an ulaşılabilir bir mağazaya sahip olurlar. Stoğunda ürün bulundurmayarak talebe göre satış yapabilir. Sadece faaliyette olduğu bölgede değil tüm Türkiye ve Dünyada yeni müşteri bulma imkanı yüksektir.

E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir.

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticaret’i de ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine e-ticaret’i de dahil etmeye başlamıştır.

E-ticaret özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için çok uygun bir ticaret şeklidir. E-ticaret, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemeleri slim alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için e-ticaret önemli bir satış kanalıdır.

DTG Digital M Serisi M2 modeli 61×42 cm maksimum baskı alanı ve aynı anda iki adet t-shirt baskısı yapabilme avantajı ile DuPont marka kansorejen madde içermeyen CMYK+BEYAZ boya kullanan partnerlerimiz kaliteye minimum maliyet ile ulaşırken kullanıcısına hızlı hizmet sunuyor.

By |2020-11-26T12:29:49+00:00Nisan 8th, 2020|Bizden Haberler|DTG Digital M Serisi M2 Modeli ile Evlerinden E-Ticaret Üzerinden Satış Yapan Partnerimiz için yorumlar kapalı